Teslimat Koşulları

Kullanım şartları

Bu sayfa (içerikte bahsi geçen diğer dökümanlarla beraber) www.nikahbebekmevlutsekerleri.com sitesindeki (Site) herhangi bir ürünün (Ürünler) kullanıcılara (Siz, Kullanıcı) nasıl sağlandığını düzenleyen şartları (Genel Kullanım Şartları) içermektedir. Kullanıcılar, site ile girdikleri herhangi bir iletişimde (siteyi gezmek, sipariş vermek vb.) bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

1. Şirketimiz ve Genel Kullanım Şartları hakkında

1.1 Genel Kullanım Şartları, Sitedeki Ürünlerin Size nasıl sağlandığını belirleyen şartlar olup, Kullanıcı Ürünleri sipariş etmeyi kabul ederek, bu Genel Kullanım Şartları'nı kabul ettiğini ve hukuki olarak mesul olduğunu da kabul eder.


1.2 Bu genel kullanım şartlarında,

"Hesap", Sitedeki ürünleri sipariş etmek için kullanıcının kayıt yapıp oluşturması gereken hesap,

"Sipariş alındısı", Siparişin alındığının e-posta ile bildirimi,

"İş günü", Cumartesi, Pazar ya da Türkiye'deki resmi tatil günleri haricindeki günler,

"Sipariş Onayı", Siparişinizi Madde 3.9'da belirtilen şekilde onayladığımızın e-posta ile bildirimi,

"Sözleşme", Madde 3.9'da belirtilen şekilde sitedeki Ürün ya da ürünleri siparişin edilmesi,

"Müşteri", Site üzerinden Sipariş veren kimse,

"Sipariş", Sitedeki Ürünlerin satın alınması için verdiğiniz sipariş,

"Siz", Siparişi veren Müşteri,

İlgi verilen "madde"ler, bu Genel Kullanım Şartları'nın maddeleri anlamına gelip,

Başlıklar kolay ilgi kurulmasını sağlamak amaçlı koyulmuş olup, bu Genel Kullanım Şartları'nın anlamı ya da yapısını etkilemez,

"Dahil", "kapsar" gibi ilgiler, sınırsız anlamda kullanılmıştır.


1.3 Bu Genel Kullanım Şartları, korunan Fikri Mülkiyettir. Üçüncü taraflar tarafından bütünü ya da parçalarının, çeşitli ürün ve hizmetlerin ticari anlamda sunulması konusunda kullanılması yasaktır. İhlaller, yasal uygulamalara tabi olabilir.


2. Bağlayıcılık

 

2.1 Bu Genel Kullanım Şartları tarafımızdan satılacak/sağlanacak Ürünlerle ilgili bütün Siparişler için geçerlidir. Bize bir sipariş/teslimat emri verdiğinizde ya da Ürünlerin teslimatını kabul ettiğinizde, bu Genel Kullanım Şartlarını koşulsuz olarak kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu Genel Kullanım Şartlarındaki hiçbir madde yasalarca belirlenmiş ve emredici niteliğe haiz hükümler ile ortaya koyan haklarınızı sınırlayamaz veya ortadan kaldıramaz.(Bu çerçevede, tüketicinin korunması hakkındaki mevzuattan doğan haklarınız aksi sözleşme ile düzenlenemeyecek türde haklar olup, bu sözleşmenin üzerinde yer almaktadır.)


2.2 Bu sözleşmede, sözleşmenin değiştirilmesi sonucunu doğuracak ve tarafınıza yapılacak teklifler, ancak tarafımızdan yazılı bir onayın verilmesi halinde geçerli olabilecektir. Aksi halde sözleşme hükümleri aynı şekilde uygulanmaya devam edecektir.


3. Sözleşme

 

3.1 Sipariş verirken, Sitede bir Hesap açmak için kayıt olmuş olmanız gerekmekte olup, Siparişinizi tamamlamak ya da sonradan değiştirmek için Sitede belirtilen yolu izlemeniz gerekmektedir.


3.2 Sipariş etmek istediğiniz ürünü seçtiğinizde, daha önce gördüğünüz ya da duyduğunuz fiyatlardan bağımsız olarak, ödemeniz gereken toplam tutar, KDV, ya da gönderi ücreti (varsa) Size gösterilecektir. Sitede aksi belirtilmediği takdirde, bütün tutarlar Türkiye Cumhuriyeti resmi para biriminde gösterilir. Madde 3.11 de belirtildiği üzere, bu Sipariş ettiğiniz Ürünün Size teslim edilmesi için ödeyeceğiniz toplam tutardır.


3.3 Kullanıcılar, Bizden Sipariş ettikleri Ürünleri satın almak için sağladıkları bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu beyan ve kabul ederler.Çeyiz Aksesuar bu Bilgilerin doğrulanması için kimlik kontrolü yapma hakkını saklı tutar.


3.4 Siteden Sipariş vermeniz, Siparişi bu Genel Kullanım Şartlarını kabul ederek verdiğiniz anlamına gelir. Her Sipariş verişinizde bu Genel Kullanım Şartlarını incelemek Sizin sorumluluğunuzdadır.


3.5 Siparişiniz, Sipariş Onayını verene ya da, ilgili durumda, Siparişi iptal edene kadar geçerliliğini korur.


3.6 Siparişinizi kabul edene kadar Size Ürünleri sağlama yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Siparişin kabul edildiğinin açıkça belirtilmediği ya da Sipariş Onayı niteliği taşımayan herhangi bir iletişimimiz (e-posta, telefon, faks, sözlü vb.) Siparişinizin onaylandığı anlamına gelmez ve sadece bilgilendirme niteliği taşır. Bu bilgilendirmede Sipariş numarası ya da detaylarına dair içerik bulunabilir. Herhangi bir siparişinizi, herhangi bir sebeple (ör. Stokta bulunmama) kabul etmeme hakkına sahibiz; benzeri durumlarda size alternatif bir Ürün sunabiliriz, bunun için Siparişi yeniden oluşturmanız gerekebilir.


3.7 Siparişinizi kabul ettiğimizde, Satış Sözleşmesi akdedilmiş olur ve ürünleri size yasal olarak sağlama yükümlülüğümüz başlar. Sipariş kabulü ancak size e-posta ile ulaştırılacak „Sipariş Onayı" bildirisinin tarafımızdan gönderildiği ve açıkça siparişinizi kabul ettiğimizi belirttiğimiz anda başlar. Bize ödemeyi önden yapma zorunluluğunuzu etkilemeksizin size faturayı siparişinizi aldıktan sonra herhangi bir zamanda gönderebiliriz. Siparişinizi kabul ettiğimiz ana kadar, siparişinizi işleme almama hakkımız saklı olduğu gibi, sizinde siparişinizi iptal etme hakkınız saklı bulunur. 

3.8 Siparişi verdikten sonra verdiğiniz Siparişte bir yanlışlık olduğunu farkettiğiniz anda hemen info@ceyizaksesuar.com adresine bilgi vermenizi rica ederiz. Ne yazık ki, Siparişinizde belirteceğiniz güncellemelerin yapılabileceği garantisi verilememektedir.


3.9 Size gösterilen fiyatın her zaman doğru fiyat olması için büyük çaba sarf etsekte, fiyat onayı ancak Sipariş Kabulümüzün bir parçası olarak gerçekleşir. Fiyatta herhangi bir değişiklik olduğunda, Size güncel fiyatı bildirip, Siparişinize devam etmek isteyip istemediğinizin teyidini alacağız.


3.10 Satış Sözleşmesi sadece Sipariş Onayında sağlayacağımızı teyit ettiğimiz ürünler ile ilgilidir. Sipariş Onayına dahil olmayan herhangi bir ürünü size sağlama yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.


3.11 Kullanıcılar, Bize, vekilimize ya da Siteye doğru, eksiksiz ve güncel bilgi sağlamakla yükümlüdür. Bilgi değişikliklerinin bize, vekilimize ya da siteye hemen bildirilmesi zorunludur.


4. Teslimat

 

4.1 Çeyiz Aksesuar sitesinden Sipariş verdiğiniz ürünler, Siparişte belirttiğiniz teslimat adresine edilecektir. Paketinizin kargo şubesinden teslim alınması seçeneği sunulmamakla beraber, belirtilen isimden başka bir kişiye ürünün teslimi halinde bizim herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.


4.2 Sipariş verdiğiniz ürünler tedarik sürelerine göre farklı zamanlarda kargoya verilebilir. Tedarik sürecini takip eden en kısa sürede ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla belirtmiş olduğunuz adresinize kargolanır. Bu normal şartlarda uyguladığımız prosedür olmakla beraber, tedarik süreçlerinde gecikmeler yaşanabilir ve bu zamanlar farklılık gösterebilir. Böyle durumlarda size haber verme zorunluluğumuz bulunmamaktadır.


4.3 Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, Site Kullanıcının kayıtlı e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı iletecektir.


4.4 Siparişleriniz depomuzdan kalite ve hasar kontrolü yapıldıktan sonra çıkmakta olup, kargo şirketine hasarsız teslim edilmektedir. Sipariş ettiğiniz niteliği itibariyle taşıma sırasında zarar görebilecek ürünler ve diğer bütün alındılar için Sipariş kargo görevlisi tarafından adresinize getirildiğinde dış paketi hasarlar için kontrol etmeniz ve böyle bir durumda hasar tespit tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanakta kullanılacak açıklamada açık şekilde ürünün teslimat sırasında kontrolünüzden geçtiği ve hasarlı olduğunun tespit edildiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Hasar tespit edilen ürünler, teslimatı yapan kargo şirketi kullanılarak Çeyiz Aksesuar'a ulaştırılmalıdır. Eğer ifade edildiği şekilde bir tutanakla ürünün hasarını beyan etmezseniz, ürünü dış paketi itibariyle sağlam bir şekilde teslim aldığınız kabul edilir.


4.5 Türkiye'nin çeşitli bölgelerine teslim süresi değişebilmekle beraber, sipariş ettiğiniz Ürünlerin 3 (üç) işgünü içinde adresinize teslim edilmesi planlanmaktadır.


4.6 Kullanıcı, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini Siteye doğru ve eksiksiz sağlamakla yükümlüdür. Adres bildirimi kaynaklı gecikmelerden Site sorumlu değildir.


5. Genel Şartlar

 

5.1 Kullanıcılar, Çeyiz Aksesuar sitesini gezmek için hesap açmak zorunda olmamakla beraber, Sipariş verebilmek için kullanıcı hesabı kaydı yapılması gerekmektedir. Kullanıcı kaydı ücretsiz ve çok kolay tamamlanabilen bir süreçtir.


5.2 Çeyiz Aksesuar sitesinde yayınlanan hiç bir metin, açıklama, görsel veya resim Çeyiz Aksesuar'in izni olmadan kullanılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz ya da tekrar üretilemez.


5.3 Çeyiz Aksesuar, Sitede yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve diğer bütün bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.


5.4 Kullanıcıların işbu sözleşmede belirtilen yükümlülük ya da maddelere uymamaları durumunda, Çeyiz Aksesuar'dan hizmet almaları engellenebilir ya da üyelikleri iptal edilebilir.


5.5 Kullanıcılar, işlemlerinden doğacak ihtilaflarda Çeyiz Aksesuar'nin ticari defter ve bilgisayar kayıtlarının, HMK 193. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini şimdiden kabul ve beyan ederler.


6. Güvenlik

 

6.1 Sitemizdeki güvenlik politikasına buradan ulaşabilirsiniz.


7. İletişim

 

7.1 Bize her zaman nolu Müşteri Hizmetleri ya da info@ceyizaksesuar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çeyiz Aksesuar işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

 

Çeyiz Aksesuar sitesini kullanan ya da gezen kullanıcılar bu şartları okumuş , anlamış ve kabul etmiş olurlar.


Çeyiz Aksesuar & Nikah Bebek Şekerleri

www.ceyizaksesuar.com