Hakkımızda

2004 Yılında Bilişim Sektörüne  Kurulmuş Olan Firmamız 2010 Yılında İse

Nikah Şekeri  Bebek Şekeri Sünnet Şekeri Düğün Kına Nişan Malzemeleri Hizmeti Gerçekleştirmek Amacı ile Faaliyet Göstermeye Başlamiştir

Günümüzün Çağımızın Gereği Olan İnternet Üzerinden Müşterilerin Hizmetine Girmiştir.

Bunun Sağladığı Avantajla Müşterisinin İhtiyaçlarını Doğru Biçimde Tanımlama ve Çözüm Üretebilme Gelişime Açık ve Yenilikçi Bir Yapıya Sahip Olma Hizmetinin Temelindeki Ana Fikri, Daha Önce Hizmet Verdiği Müşterilerinin İletişim ve Ticari bilgilerinden Doğru ve Evrensel Nitelikte Olanları Özümsemesine Dayalı Hizmet Anlayışı ile Desteklemektedir.

Tüm Türkiye ve Antalya ili İlçelerine Kargo ile Bebek Şekeri, Sünnet Şekeri,Bebek Mevlüt Şekeri,Bebek Kapı Süsü Gelin El Çiçeği Lavanta Şişesi Su Perisi Ayna Çeşitleri Kokulu Tesbih Ahşap Kafes Ve Daha Bir Çok Ürün Hizmeti Vermekteyiz. Her Zevke ve Bütçeye Uygun şık Bebek Şekeri Modellerimizden Birini Seçerek Sitemizden Güvenli Bir Şekilde Kolaylıkla Sipariş Verebilirsiniz

Kapıda Ödememiz Vardır Sipariş Teslim Süremiz 15-20 Gündür.Sipariş Teslim Süresi Siparişin Aciliyetine Göre Değişir.Kargo Ödemesi Müşteriye Aittir.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketleri  ile Uygun Fiyatlarla Gönderilmektedir  Ayrıca 150 TL ve Üstü Siparişlerde Kargo Ücreti ÇEYİZ AKSESUAR Tarafından Karşilanır  Kargo Ücreti Ödemezsiniz. Daha Düşük Siparişlerde Kargo Ücreti 8 ile 15 tl Arasında Değişmektedir.

Hizmette 7/24 Saat Kaliteli Özgün Ciddiyetle Müşterilerine Hizmet Etmeye Devam Etmektedir...!!!

0242 606 0261

0553 697 6107

Çeyiz Aksesuar & Nikah Bebek Şekerleri

www.ceyizaksesuar.com

www.nikahbebekmevlutsekerleri.com